hand made by Nikaja

hand made by Nikaja
hand made by Nikaja

sobota, 15 marca 2014

Ziemniaki z filcu do zabawy w sklep:)

Dzisiaj do Nataszy przyszedł  kuzyn i bawili się między innymi w sklep. Ja uszyłam ziemniaczki i worek na ziemniaki, dzięki któremu można było pakować ziemniaki kupione w sklepie:) Muszę uszyć więcej ziemniaków, ale zabrakło mi filcu w tym kolorze:) Worek uszyłam z kawałka lnu,  wyszyłam napis i przyszyłam dwa kartofle:) Myślę, że wyszło dobrze:) Uszyję jeszcze "obrane" ziemniaki, bo na razie na obiad Nataszy są tylko ugotowane w łupkach:)


3 komentarze:

  1. O wow, ziemniaki są jak żywe:D Jesteś zdolna, i worek na nie też klimatyczny.Bardzo fajny pomysł, ja teraz też na etapie kompletowania kuchennych gadżetów dla córki, więc post na czasie.Bardzo inspirujące, chociaż ja nie porwę się na takie dzieło-z moim antytalentem do wszelkich wełen:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka mama to skarb ! Dzieci mają super zabawki, śliczne, oryginalne, nie-chińskie, i rozwijające wyobraźnię. Gratuluję i życzę następnych tak niesamowitych pomysłów i wykonania. Super! (ziemniak jest niesamowity, myślałam że prawdziwy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie ziemniaki to dopiero super sprawa ,wygladają jak prawdziwe a Ty jesteś niezła w tym co robisz.Tak przeglądam bloga i jestem pod dużym wrażeniem Twojej kreatywności i pięknie szytych prac.Pozrdrówka :)

    OdpowiedzUsuń