hand made by Nikaja

hand made by Nikaja
hand made by Nikaja

czwartek, 6 marca 2014

Kawałek tortu do zabawy i przemyślenia dotyczące bloga:)


Tym razem zdjęcie kawałka tortu do zabawy, który uszyłam jakiś czas temu:) To jedna z wersji dekoracji jakie wymyśliłam, ale tylko biały "krem" na zewnętrznej części tortu został przyszyty, pozostałe elementy można zmieniać. Więcej na temat tortów do zabawy będzie w następnych postach.

Dołączyłam niedawno do http://blogimam.pl/ czyli do mam, które blogują. Z tego co widzę najwięcej osób, które odwiedzają mojego bloga to osoby zainteresowane "hand made" oraz mamy, ale nie tylko. Chciałabym żeby blog był prowadzony systematycznie i był ciekawy dla odbiorców, więc postanowiłam troszkę poszerzyć jego tematykę, ponieważ nie nadążam z szyciem nowych rzeczy żeby codziennie pisać nowe posty:) Z drugiej strony dużo rzeczy zaczęłam szyć i nie skończyłam, a prowadzenie bloga motywuje mnie, żeby je wreszcie uszyć i pokazać:)
Nowe tematy jakie się pojawią, a nie będą związane z szyciem to między innymi zabawki wykonane z kartonów i papieru. Będzie też o domku i mebelkach dla lalek oraz pomysły na zabawki raczej dla chłopców, ale niekoniecznie bo moja córka też lubi bawić się samochodzikami:)
Pojawią się też recenzje zakupionych zabawek, które moja córka lubi najbardziej i najczęściej się nimi bawi, a które przy okazji czegoś uczą, rozwijają wyobraźnię i umiejętności czyli takich, które można polecić. Najczęściej kupuję zabawki wykonane z drewna, ale nie tylko.
Czasami będą też posty ze zdrowymi przepisami kulinarnymi dla dzieci.
Mam nadzieję, że coś Wam się spodoba i przyda:)
Pozdrawiam ciepło wszystkich odwiedzających tego bloga:)

1 komentarz:

  1. http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/p/nominacja-liebster-blog.html

    moninowałam pani bloga :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń